منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب تخیلی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

دانلود کتاب راهنمای عملی استفاده از ضمیر ناخودآگاه

کتاب الکترونیکی راهنمای علمی استفاده از ضمیر ناخودآگاه یکی از بهترین کتاب های روانشناسی است. این کتاب به قدرت فکر و هیپنوتیزم می پردازد که به زبان فارسی نوشته شده است. همیشه استفاده از انرژی های مثبت و خلاق باعث رسیدن به موفقیت فرد می شود که این کتاب راهنمایی اختصاصی در مورد قدرت فکر به انسان می دهد.


بازدید : 3815 چهارشنبه، 20 آبان ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب دایناسورها، دانشنامه مصور

کتاب دایناسور ها یکی از دانشنامه های مصوری است که به زبان فارسی ترجمه شده و نویسنده آن دیوید لمبرت است. دایناسور ها بیش از چند دهه از بین رفته و فقط فسیل هایی از آن ها در بعضی نقاط جهان مانده است. این دانشنامه که به صورت تصویری نیز است تمام وقایع طول تاریخ دایناسور ها را توضیح می دهد.


بازدید : 3744 جمعه، 12 تير ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب جادوی طبیعت

کتاب جادوی طبیعت یکی از کتاب های علمی است که افرینش طبیعت را به تصویر می کشد. کتابی که در دست دارید، مجموعه اي از اندیشه هاي هوشمندانه و پرتوهایی شگفت انگیز از راستی و حقیقت است که بزرگترین پدیده طبیعی یعنی پیدایش موجودات زنده را توضیح می دهد. این کتاب فقط یک راهنماي عکسدار براي توضیح مطالب پیچیده علمی، به شکلی ساده نیست بلکه محرکی هم براي اندیشیدن مانند دانشمندان است. برای دانلود این کتاب از پوریانت به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2593 جمعه، 5 تير ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب م‍ن‍ش‍ا ع‍ال‍م‌، ح‍ی‍ات‌، ان‍س‍ان‌ و زب‍ان‌

کتاب منشا عالم، حیات، انسان و زبان یکی از کتاب های برتر علمی می باشد که نویسنده آن ه‍وب‍رت ری‍وز و توسط ج‍لال‌ال‍دی‍ن رف‍ی‍ع‌ف‍ر به زبان فارسی ترجمه شده است.کتاب فوق به اهمیتی که داشت در سال 1988 در کشور فرانسه به چاپ رسید. این کتاب شما را با عالم طبیعت و انسان آشنا میکند که چگونه زبان و حیات در اختیار انسان گذاشته شده است.عالمی به این بزرگی چگونه پدید آمده است؟نسخه اصلی این کتاب را میتوانید از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 1956 جمعه، 21 فروردين ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب مجموعه دانستنی های آیا میدانید؟

مجموعه دانستنی های آیا میدانید یکی از کتاب های علمی است که برای ما بهترین تفریح و سرگرمی است تا با خواندن این کتاب ها اطلاعات علمی خود را بالا ببریم. در این کتاب سعی شده تا دانستنی های زیادی قرار داده شود.این دانستنی ها از زبان انگلیسی به فارسی ترجمه شده اند که یکی از بهترین کتاب های موجود در زمینه اطلاعات عمومی است. این کتابچه دارای بیش از 500 جمله دانستنی ها می باشد.


بازدید : 1849 شنبه، 23 اسفند ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب راز آفرینش جهان

کتاب راز آفرینش کتابی است که به زبان فارسی نوشته شده است و راز آفرینش مخلوقات و ... را برای شما آشکار میکند.این کتابی که برای کاربران آماده شده از مجموعه کتاب های ویژه کیهان شناسی است.این مجموعه ها توسط ژرژ گاموف از دانشگاه جورج واشنگتن در سال 1951 منتشر شده است.نسخه اصلی این کتاب را میتوانید از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 2118 سه شنبه، 27 آبان ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب دخترک کبریت فروش

دخترک کبریت فروش یکی از کتاب های معروف و پرفروشی است که در زمینه داستان واقعی در جهان انتشار شده است.نام این کتاب که به دانمارکی Den Lille Pige med Svovlstikkerne است که توسط هانس کریستیان آندرسن برای اولین بار در سال ۱۸۴۵ منتشر شد.مترجم این کتاب مریم بینایی است که این داستان را به زیبایی خود ترجمه کرده است .این داستان به زبان فارسی برای شما عزیزان قرار داده شده است.


بازدید : 1661 شنبه، 24 آبان ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب رابین هود

کتاب رابین هود که به زبان فارسی نوشته و منتشر شده است یکی از کتاب های برتر بوده و است.داستان این کتاب از کارتون تلوزیونی شروع شد که توسط چینی ها و ژاپنی ها درست شد و به بازار آمد.کارتون رابین هود یکی از کارتون های پرطرفدار بود.رابین هود در این کارتون شخصیت اصلی بود .این کارتون در همه نسل ها یکبار مشاهده شده است .در حال حاظر کتاب رابین هود را برای کاربران سایت آماده کردیم تا بتوانید با این کارتون زیبا در کتاب آشنا شوید.توجه فرمایید که زبان این کتاب فارسی بوده و نسخه اصلی آن در سایت قرار داده شده است که میتوانید به صورت رایگان دانلود نمایید.


بازدید : 2011 شنبه، 20 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت