منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب ادبی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

کتاب زندگی

کتاب درخت زندگی یکی از برترین کتاب های جرج اورول است. کتاب درخت زندگی اشاره ای به پستی و بلندی های زندگی انسان می پردازد. جرج اورول یکی از نویسندگان مشهور انگلیسی است که در سال های «۱۹۸۴» به نویسندگی و روزنامه نگاری روی آورد. این کتاب از جمله چندین کتاب وی است که در سال های 1948 برای اولین بار به چاپ رسید. سال ها بعد این کتاب توسط منصور اقتداری به زبان فارسی ترجمه گردید. با دانلود کتاب درخت زندگی شما با مفاهیم کامل انسان و زندگی آشنا خواهید شد و خواهید دانست زندگی پر پیچ و خم دارای نقشه ای است که با طی نمودن آن میتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.


بازدید : 2162 جمعه، 13 آذر ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

کتاب کویر از دکتر شریعتی

کتاب کویر که نوشته دکتر علی شریعتی است یکی از بهترین کتاب های علمی است که تاکنون منتشر شده است. علی شریعتی در این کتاب به بررسی انسان در جهان می پردازد و انسان امروزی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. علی شریعتی در کتاب کویر از زندگی اهل ادب و علم در قرن های پیش سخن می گوید که علم و دانش را در هر زمانی جویا بودند. وی در این کتاب از اندیشه های پدرش که در حوزه های درس و اخلاق ادیب نیشابور بزرگ و آقا بزرگ حکیم یاد می کند که گویی آنان از اصحاب پیامبر بوده اند. تجربه از این اساتید معروف را در این کتاب به نمایش گذاشته است و خواننده با خواندن این تجربیات میتواند راه موفقیت خود را بیش از پیش جلو ببرد.


بازدید : 2261 پنجشنبه، 12 آذر ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب مهم‌ترین عامل موفقیت

کتاب مهم ترین عامل موفقیت از جمله کتاب های ویژه ای است که روش رسیدن به موفقیت را به شما بیان می کند. این کتاب که توسط فردین محمدی به زبان فارسی نوشته شده است از عوامل مهم و تاثیر گذار در رسیدن به موفقیت و کمال را به ذهن شما میرساند. رسیدن به موفقیت آرزوی هر انسانی است که باید برای رسیدن به آن تلاش و سختی ها را تحمل کند.کتاب فوق به شما این امکان را می دهد تا با برنامه ریزی کردن به موفقیت دست پیدا کنید.


بازدید : 2974 يكشنبه، 11 مرداد ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی

کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی یکی از کتاب های برتری است که نکته های کلیدی در آن نوشته شده و برای تجربه در زندگی مفید است.این کتاب به زبان فارسی نوشته شده و دارای عبارات پند آموزی است که در سایر کتاب های علمی یافت نمیشود. برای دانلود کتاب عبارات طلایی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2823 يكشنبه، 31 خرداد ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

نظم ،آنچه همه دوست دارند ولی

کتاب نظم ،آنچه همه دوست دارند ولی یکی از کتاب های علمی است. داشتن نظم در زندگی باعث پیشرفت و رسیدن به موفقیت میشود. نظم و قانون را معمولا همه افزاد دوست دارند ولی سوال اینجاست که آیا همه آن ها به این نظم و قانون عمل میکنند؟ برنامه ریزی و داشتن نظم در برنامه زندگی باعث رشد پایه ای هر خانواده میشود. این کتاب توسط مرتضی آقا تهرانی نوشته شده است. شما با خواندن این کتاب نظم را به زندگی خود دعوت خواهید کرد.


بازدید : 2280 سه شنبه، 5 خرداد ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب تاریخ 25 ساله ارتش شاهنشاهی ایران

کتاب تاریخ 25 ساله ارتش شاهنشاهی ایران یکی از کتاب های تاریخی است که زمان پهلوی را بررسی میکند. در این کتاب شما با تاریخ سیاسی نظامی پهلوی و هم چنین چگونگی سقوط قاجاریه و تشکیل حکومت پهلوی و ... به صورت کامل آشنا می شوید و اطلاعات کافی از زمان شاهنشاهی ایران به دست می آورید. نویسنده این کتاب ذبیح الله قدیمی است که برای در سال 1326 نوشته شده است.


بازدید : 1921 پنجشنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ

کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ یکی از کتاب های برتر در زمینه موفقیت در زندگی است. همیشه افرادی که در زندگی به بزرگی و برتری رسیدند راز هایی داشته اند تا توانسته اند خود را به مقام بالایی برسانند. در این کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ را مطالعه خواهید کرد تا از این تجربیات استفاده کرده و خود را به بزرگی برسانید. این کتاب توسط جعفر سبحانی نوشته شده است. نسخه اصلی این کتاب را میتوانید از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 2265 چهارشنبه، 23 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب هنر نویسندگی خلاق

کتاب هنر نویسندگی خلاق کتابی پر مخاطب در عرصه هنر و فرهنگ اسلامی است.این کتاب توسط ایزابل زیگلر نوشته شده است.مترجم این کتاب خداداد موقر است که برای اولین بار حق تاکثیر در ت‍ه‍ران‌: پ‍ان‍وس‌، ۱۳۶۸ داده شد. کتاب فوق راهنمای فشرده ای است در زمینه نویسندگی خلاق و اگر چه روی هر سخن آن در مرحله اول با حوانی است که اشتیاق دارند روزی نویسنده شوند، معهذا مطالب این کتاب به گونه ای است که برای همه میتواند سودمند باشد.


بازدید : 4269 چهارشنبه، 26 فروردين ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت