منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب شعر

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

دانلود کتاب قصه ما همین بود

کتاب قصه ما همین بود یکی از کتاب های برتر در زمینه داستان است که دارای مخاطبان ویژه ای در سرتاسر دنیا است.نسخه اصلی این کتاب را برای کاربراان عزیز آماده کرده ایم.برای دانلود کتاب قصه ما همین بود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 1658 جمعه، 30 آبان ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

در پیرامون خرد

کتاب در پیرامون خرد یکی از کتاب هایی است که در زمینه اجتماعی و اخلاقی کتاب مشهوری است و توسط استاد احمد کسروی نوشته و منتشر شده است.نگارنده این کتاب نیز توسط علیرضا کیانی انجام شده است.نسخه اصلی این کتاب در قالب پی دی اف برای شما کاربران محترم آماده گردیده است.


بازدید : 1913 دوشنبه، 22 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب فرهنگ امثال فارسی‎

کتاب فرهنگ امثال فارسی یکی از برترین و بزرگترین فرهنگ های موجود در زمینه امثال می باشد که توسط استاد یوسف جمشیدی پور تدوین و منتشر شده است.این فرهنگ امثال که دارای ضرب المثل ها و پند ها و هم چنین سخنان بزرگ از مشاهیران جهان است به زبان فارسی نوشته شده است و در اختیار عموم قرار گرفته است.کتاب فرهنگ امثال فارسی توسط انتشارات فروغی در سال ۱۳۴۷چاپ شده است.برای دانلود کتاب فرهنگ امثال فارسی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2007 سه شنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 1
ادامه مطلب

کتاب ارش کمانگیر

آرش کمانگیر یکی از اسطوره های کهن ایران می باشد که در کتاب های مدرسه (دبستان) از این فرد دلاور داستان هایی ساخته اند که همیشه در یاد افراد مانگار است.ارش کمانگیر باعث افتخار ایران و پارسی است که کتابی از مجموعه شعر ها و اثر سیاوش کسرائی است و به زبان فارسی نوشته و ترجمه شده است.این کتاب یکی از زیبا ترین اثر های وی از زمان قدیم می باشد.برای دانلود کتاب آرش کمانگیر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 1620 سه شنبه، 26 فروردين ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

 رمان انقلاب آمریکا

رمان انقلاب آمریکا ، به بررسی انقلاب آمریکا می پردازد.این رمان توسط جان گویات – باجلان فرخی نوشته و ترجمه شده است.این رمان به زبان فارسی و با ادبیات آن زمان منتشر شده است.این کتاب به شما این امکان را میدهد که انقلاب آمریکا را بررسی و مطالعه نمایید و در سر انجام کار نتیجه گیری کنید.این رمان توسط انتشارات مازیار منتشر شده است و هم اکنون نسخه اصلی این کتاب را میتوانید دریافت نمایید.


بازدید : 2097 دوشنبه، 11 فروردين ماه، 1393 نظرات : 1
ادامه مطلب

دانلود کتاب بوستان سعدی

بوستان سعدی یکی از اثر های سعدی می باشد که در نوع خود یکی از بهترین اثر های او می باشد.سوردن آن در سال ۶۵۵ هجری قمری پایان یا فته است و اکنون نسخه اصلی آن را آماده کرده ایم.برای دانلود کتاب بوستان سعدی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 1529 سه شنبه، 24 دي ماه، 1392 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب آبشوران

در این پست کتاب آبشوران را برای کاربران عزیز آماده کردیم .کتاب آبشوران توسط علی‌اشرف درویشیان نوشته شده و یکی از کتاب های مشهور وی است.این کتاب پیش از انقلاب نوشته شده است.


بازدید : 1496 يكشنبه، 15 دي ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود دیوان رباعیات شیخ ابوسعید ابوالخیر

شیخ ابوسعید ابوالخیر از عارفان بزرگ و مشهور اواخر قرن چهارم و اوایل قرن پنجم هجری است. ابوسعيد در اول محرم 357 در روستاي میهنه از توابع ابیورد ديده به جهان گشود و در شب جمعه چهارم شعبان ۴۴۰ در زادگاهش ديده از جهان فرو بست. او سالها در مرو و سرخس فقه و حدیث آموخت تادر یک حادثه مهم در زندگی اش درس را رها کرده و به جمع صوفیان شیعی پیوست و به وادی عرفان روی آورد.شیخ ابوسعید ابوالخیر در بخش ادبیات فارسی و هم چنین در کنار مولوی و خیام نیز قرار میگرد و نقش مهمی در سروده های فارسی دارند.


بازدید : 1462 شنبه، 21 ارديبهشت ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت