منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب خارجی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

کتاب زندگی

کتاب درخت زندگی یکی از برترین کتاب های جرج اورول است. کتاب درخت زندگی اشاره ای به پستی و بلندی های زندگی انسان می پردازد. جرج اورول یکی از نویسندگان مشهور انگلیسی است که در سال های «۱۹۸۴» به نویسندگی و روزنامه نگاری روی آورد. این کتاب از جمله چندین کتاب وی است که در سال های 1948 برای اولین بار به چاپ رسید. سال ها بعد این کتاب توسط منصور اقتداری به زبان فارسی ترجمه گردید. با دانلود کتاب درخت زندگی شما با مفاهیم کامل انسان و زندگی آشنا خواهید شد و خواهید دانست زندگی پر پیچ و خم دارای نقشه ای است که با طی نمودن آن میتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.


بازدید : 2162 جمعه، 13 آذر ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب آموزش آسان مکالمه (Speak Easy)

کتاب آموزش آسان مکالمه یکی از کتاب های برتر در زمینه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است که به شما کمک میکند تا مکالمه خود را به طور شگفت انگیز تقویت کنید. زبان انگلیسی اولین زبان در سراسر جهان است که به زبان رسمی شناخته شده و یادگیری مکالمه آن از اهمیت بالایی برخوردار است. کتاب آموزش آسان مکالمه به شما در یادگیری سریع این زبان کمک می کند.


بازدید : 3434 پنجشنبه، 18 تير ماه، 1394 نظرات : 1
ادامه مطلب

یادداشتهای شهر شلوغ

کتاب یاداشتهای شهر شلوغ یکی از کتاب هایی است که در سال 1348 در تهران به چاپ رسید. نویسنده این کتاب فریدون تنکابنی در این کتاب سعی کرده بر فضای حاکم بر کشور در دهه 30 و 40 شمسی و به نابسامانی های موجود اعتراض کند. اولین حق تکثیر این کتاب به کتابفروشی شازده کوچولو در تهران داده شد. هم اکنون میتوانید نسخه اصلی این کتاب را از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 1638 جمعه، 4 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب دخترک کبریت فروش

دخترک کبریت فروش یکی از کتاب های معروف و پرفروشی است که در زمینه داستان واقعی در جهان انتشار شده است.نام این کتاب که به دانمارکی Den Lille Pige med Svovlstikkerne است که توسط هانس کریستیان آندرسن برای اولین بار در سال ۱۸۴۵ منتشر شد.مترجم این کتاب مریم بینایی است که این داستان را به زیبایی خود ترجمه کرده است .این داستان به زبان فارسی برای شما عزیزان قرار داده شده است.


بازدید : 1661 شنبه، 24 آبان ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب فیزیک هالیدی فارسی

فیزیک هالیدی فارسی یکی از کتاب های برتر در زمینه نجوم و فیزیک است که در دانشگاه های سراسر کشور توسط استادان با تجربه تدریس میشود.این کتاب به فارسی ترجمه شده و هم اکنون نسخه اصلی برایتان آماده گردیده است.این کتاب در تمام دروس دانشگاهی موجود است و برای اولین بار در میان سایت های ایرانی  پوریانت مفتخر است به صورت رایگان نسخه ترجمه شده آن را قراردهد.فیزیک هالیدی در تمام دانشگاه های خارج از کشور نیز تدریس میشود.


بازدید : 4751 سه شنبه، 29 مهر ماه، 1393 نظرات : 1
ادامه مطلب

دانلود کتاب کاربرد هوش و فکر از ژوزف مورفی

کاربرد هوش و فکر از ژوزف مورفی از کتاب های ویژه ای است که توسط رزم آرا به زبان فارسی ترجمه گردیده است.روشن فکر و مثبت اندیشی و استفاده خلاق از هوش و فکر از جمله اهداف این کتاب و نویسنده است.پوریانت مفتخر است برای اولین بار نسخه اصلی این کتاب که از کیفیت بالایی برخوردار است را به صورت رایگان برای شما کاربران آماده کند.نسخه فارسی این کتاب را میتوانید از ادامه مطلب دریافت نمایید.


بازدید : 2906 شنبه، 19 مهر ماه، 1393 نظرات : 3
ادامه مطلب

راهنمایی های بینظیر برای روابط جنسی

کتاب راهنمایی های بینظیر برای داشتن روابط جنسی از جمله کتاب هایی است که هر فرد در طول زندگی خود باید این کتاب ها را مطالعه کند.این کتاب دارای حق نشر بوده و برای افراد بالای 18 سال توصیه میشود.این کتاب به زبان فارسی بوده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.


بازدید : 22079 شنبه، 5 مهر ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب قوانین و مقررات بسکتبال

بسکتبال یکی از بازی های ورزشی پر مخاطب در سرتاسر جهان است که در ایران نیز یکی از ورزش های خوب به شمار میرود.بسکتبال قوانین و مقررات خاصی دارد که هر آدمی آن را شاید نداند.در این کتاب قوانین و مقررات ورزش و بازی بسکتبال به زبان فارسی نوشته شده است که ما نسخه اصلی این کتاب را برای شما آماده کرده ایم.برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 3320 سه شنبه، 13 خرداد ماه، 1393 نظرات : 1
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت