منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: مقالات پزشکی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

استرس در امتحانات یکی از مشکلات بزرگی است که برخی دانش آموزان و دانشجویان آن را تجربه کرده اند.اضطراب در امتحانات باعث آسیب رساندن جدی به سیستم عصبی فرد میشود و در نتیجه تاثیر منفی در عملکرد وی در آزمون خا خواهد داشت.با داشتن اطلاعات کافی در مورد استرس میتوان بر آن غلبه کرد.مقاله ای با عنوان روش های غلبه بر اضطراب امتحان در دانش آموزان برای کاربران پوریانت آماده کردیم.


بازدید : 18777 جمعه، 18 بهمن ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

پیشگیری از ضعیف شدن چشم

ضعیف شدن چشم ها یکی از مشکلات و بیماری بزرگی است که با کنترل نکردن و استفاده بیشتر از تلوزیون و کامپیوتر و ... باعث ضعیف شدن بیش از حذ چشم میشود.با تغذیه ای سالم و مواد غذایی های سرشار از ویتامین میتوان روند ضعیف شدن را عقب انداخت و از آن پیشگیری کرد.به عنوان مثال آب هویج یکی از بهترین نوشیدنی ها برای تقویت چشم است که پزشکان توصیه میکنند.


بازدید : 2265 جمعه، 18 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

بیماری چربی خون یکی از بیماری های شایعی است که در بین افراد چاق وجود دارد.این بیماری باعث آسیب رسیدن شدید به قلب میشود.در این مقاله روشی برای از بین بردن چربی های خون با استفاده از گیاهان دارویی به شما ارایه میشود.


بازدید : 14209 دوشنبه، 14 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

هنگام گرفتگی گردن چه کار کنیم ؟

برای شما اتفاق افتاده است که وقتی از خواب بلند میشوید احساس گرفتگی گردن دارید و دلیل آن را نمیدانید.در این مقاله شما بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.هنگام گرفتگی گردن چه کنیم؟


بازدید : 8045 سه شنبه، 8 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

درمان سرماخوردگی

شاید شما در فصل زمستان در سرمای شدید ، سرما خورده اید و در جستجوی ان هستید تا دریابید چگونه یک روزه از این سرماخوردگی خلاص شوید.همیشه راه هایی است که میتوانید با دانستن آن ها بیماری خود را در سریع ترین زمان ممکن درمان کنید.در این مقاله شما بیشتر با درمان سرماخوردگی در یک روز اشنا خواهید شد.


بازدید : 2111 دوشنبه، 7 بهمن ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

پیاده روی

پیاده روی در طول هفته باعث پیشگیری از بیماری های قلبی ، دیابتی ،افسردگی و ... میشود.پیاده روی نیم ساعت در روز کلی به بدن انرژی مثبت میدهد و باعث میشود که مواد سمی از بدن دفع شود.پزشکان عصر را بهترین زمان برای پیاده روی کردن میدانند.آیا میدانید چرا؟برای دریافت پاسخ  به ادامه مطلب بروید.


بازدید : 1332 يكشنبه، 29 دي ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

گیاهان تلخ اما با خاصیت درمانی

گیاهان زیادی هستند که دارای خواص دارویی بسیار بالایی می باشند و به دلیل تلخی مزه آن افراد از آن ها غافل میشوند.برخی از این گیاهان که در این مقاله سعی شده بر آن ها تاکید شود با این که مزه ی تلخی دارند ولی دارای خواص بسیار خوبی می باشند


بازدید : 1415 پنجشنبه، 19 دي ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

دمنوش آویشن

آویشن یکی از گیاه های معطری است که اگر طعم آن را دوست داشته باشید برای سلامتی شما خیلی خوب و تاثیر گذار خواهد بود.این گیاه دارای طعم بسیار عالی است و لذت بخش است.


بازدید : 2851 سه شنبه، 17 دي ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت