منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: مقالات دینی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

معنویت

مقاله ای با موضوع معنویت چیست و چگونه ایجاد میشود را آماده کردیم.معنويت از ماده (عني يعني، معني) است . يعني آنچه که از لفظ اراده شده است می آید.آيا معنويت قطعه اي ازيک پازل است که بايد به سازمان اضافه شود و در جاي خود قرار گيرد؟آيا معنويت عنصري مستقل است که مي توانيم آن را با سنجاق به خودمان و سازمانمان متصل کنيم ؟


بازدید : 5611 جمعه، 18 بهمن ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

زندگینامه حضرت نوح

زندگینامه حضرت نوح (ع) برای کاربران محترم سایت آماده گردیده است.میتوانید مشاهده و دریافت نمایید.


بازدید : 2841 جمعه، 11 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

تقویت حافظه

در قرآن و احادیث مباحثی در مورد تقویت حافظه آمده است .برای این که بدانید میتوان با دعاهای مختلف حافظه را تقویت کرد این مقاله را بخوانید.


بازدید : 1752 جمعه، 11 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

11 معجزه بعد از عاشورا / از خاکستر شدن گياهان تا تلخي گوشت شتر

در روایات و کتاب های شیعه و اهل سنی آمده است که معجزه های قرآنی در شهادت سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) رخ داده است که در این مقاله همراه با منابع و توضیحات آن ها را برای شما قرار دادیم.


بازدید : 2011 پنجشنبه، 23 آبان ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

15 حدیث درباره یاد خدا

یاد خدا آرامبخش واقعی قلب ماست.اول روز ، اول هفته ، اول ماه و ... را با نام خداوند مهربان شروع میکنیم .خدایی که آسمان ها و زمین را به زیبایی آفرید. یاد خدا در همه ی مراحل زندگی- از تولد تا مرگ، و قیامت- با ما خواهد بود. احادیث زیر به بررسی شمه ای از آثار و برکات و یاد خدا درزندگی انسان می پردازد.


بازدید : 2310 چهارشنبه، 6 شهريور ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب مذهبی پندهای بهداشت و سلامت از زبان معصومین(ع)

این کتاب که برای دانلود آماده کردیم شامل مطلب های  ارزشمند درباره بهداشت و سلامتی از زبان معصومین می باشد.این کتاب مجموعه پند ها و نکات بهداشتی که در زندگی کاربرد بسیاری برای ما داردرا معرفی میکند.


بازدید : 2804 پنجشنبه، 12 بهمن ماه، 1391 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب مشاوره ازدواج و راه کارها

کتاب فوق راه کار های مشاوره ای برای ازدواج و راه کار های صحیح آن را برای خواننده کتاب ارایه میدهد.در کشور، ۸۰۰ هزار پیوند زناشویی در هر سال است که با یک حساب سرانگشتی میتواند دید  که این آمار حتی به گَرد پای تعداد کسانی که وارد سن ازدواج در کشور میشوند، نیز نمیرسد. این آمارها بی شک و بی تردید  نشانگر وخیمتر شدن مشکل ازدواج و فشار بار آن بر دوش جامعه است.


بازدید : 8015 يكشنبه، 8 بهمن ماه، 1391 نظرات : 1
ادامه مطلب

دانلود کتاب ضامن آهو

امروزه در ایام سوگواری آستان قدس رضوی میزبان چند میلیون زائر می باشد که این کانون وجه دلهای مشتاق اهل بیت عصمت و طهارت است و هر لحظه در این کانون بر روح و روان آدمی،تجربیات معنوی ارزشمندی را نصیب می کند که غالباً وصف نشدنی است.کتاب ضامن آهو را برای کاربران عزیز اماده کرده ایم که کتابی ارزشمند درباره امام رضا علیه السلام (ع) می باشد.


بازدید : 1767 شنبه، 23 دي ماه، 1391 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت