منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب روانشناسی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

دانلود کتاب آزمون های خود شناسی

کتاب آزمون های خود شناسی یکی از بهترین کتاب های علمی و روانشناسی است. این کتاب حاوی 20 نوع آزمون مختلف در موضوعات روانشناسی و موفقیت است که توسط مختصصین برتر تهیه شده و در این کتاب قرار داده شده است. اجتماعی بودن ، استرس، مشکلات رفتاری و ... از نمونه آزمون ها هستند که به دریافت این مجموعه میتوانید آزمون ها را حل کرده و به موفقیت برسید.


بازدید : 1957 چهارشنبه، 27 آبان ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب 42 روش برای افزایش موفقیت

کتاب 42 روش برای افزایش موفقیت از بهترین کتاب های روانشناسی است که با تکنیک هایی که به شما آموزش می دهد در زندگیتان موفق خواهید شد. این کتاب اختصاصی پوریانت می باشد که به صورت رایگان منتشر شده است. همیشه عواملی وجود دارد که باعث موفقیت و رسیدن انسان به تکامل می شود که در این کتاب به طور کامل آموزش داده شده است. همیشه افراد موفق هدفمند بوده اند که باعث موفقیت در عرصه های علمی شده اند.


بازدید : 2554 پنجشنبه، 21 آبان ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب راهنمای عملی استفاده از ضمیر ناخودآگاه

کتاب الکترونیکی راهنمای علمی استفاده از ضمیر ناخودآگاه یکی از بهترین کتاب های روانشناسی است. این کتاب به قدرت فکر و هیپنوتیزم می پردازد که به زبان فارسی نوشته شده است. همیشه استفاده از انرژی های مثبت و خلاق باعث رسیدن به موفقیت فرد می شود که این کتاب راهنمایی اختصاصی در مورد قدرت فکر به انسان می دهد.


بازدید : 3815 چهارشنبه، 20 آبان ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب مهم‌ترین عامل موفقیت

کتاب مهم ترین عامل موفقیت از جمله کتاب های ویژه ای است که روش رسیدن به موفقیت را به شما بیان می کند. این کتاب که توسط فردین محمدی به زبان فارسی نوشته شده است از عوامل مهم و تاثیر گذار در رسیدن به موفقیت و کمال را به ذهن شما میرساند. رسیدن به موفقیت آرزوی هر انسانی است که باید برای رسیدن به آن تلاش و سختی ها را تحمل کند.کتاب فوق به شما این امکان را می دهد تا با برنامه ریزی کردن به موفقیت دست پیدا کنید.


بازدید : 2974 يكشنبه، 11 مرداد ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی

کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی یکی از کتاب های برتری است که نکته های کلیدی در آن نوشته شده و برای تجربه در زندگی مفید است.این کتاب به زبان فارسی نوشته شده و دارای عبارات پند آموزی است که در سایر کتاب های علمی یافت نمیشود. برای دانلود کتاب عبارات طلایی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2823 يكشنبه، 31 خرداد ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب م‍ن‍ش‍ا ع‍ال‍م‌، ح‍ی‍ات‌، ان‍س‍ان‌ و زب‍ان‌

کتاب منشا عالم، حیات، انسان و زبان یکی از کتاب های برتر علمی می باشد که نویسنده آن ه‍وب‍رت ری‍وز و توسط ج‍لال‌ال‍دی‍ن رف‍ی‍ع‌ف‍ر به زبان فارسی ترجمه شده است.کتاب فوق به اهمیتی که داشت در سال 1988 در کشور فرانسه به چاپ رسید. این کتاب شما را با عالم طبیعت و انسان آشنا میکند که چگونه زبان و حیات در اختیار انسان گذاشته شده است.عالمی به این بزرگی چگونه پدید آمده است؟نسخه اصلی این کتاب را میتوانید از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 1956 جمعه، 21 فروردين ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب تکنیک های فن بیان و اصول سخنرانی

چه در حضور يك نفر و چه در حضور يك جمعيت پنجاه نفره، مي توان بر ترس و خجالت ناشي از سخنراني غلبه كرد. سخنراني مهارتي است كه همه مي توانند با تمرين، آن رابياموزند. با استفاده از ابزار ارتباطي زير، ياد بگيريد كه چطور با اعتماد به نفس صحبت كنيد و اجرايي جالب توجه داشته باشيد. این کتاب تکنیک های سخنرانی را به شما ارایه میدهد. نسخه اصلی این کتاب برای کاربران قرار داده شده است.

 


بازدید : 3491 سه شنبه، 11 فروردين ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب خداحافظی با افسردگی

خداحافظی با افسردگی کتابی است که بیماری افسردگی را به صورت کامل درمان میکند و کسانی که از افسردگی رنج میبرند میتوانند با دریافت این کتاب با افسردگی خداحافظی کنند.بیماری افسردگی دارای مراحلی است که با طی کردن ان میتوان به بهبودی دست یافت.افسردگی یکی از بیماری های شایع روان پزشکی است که متاسفانه در ایران دارای آمار بالاتری نسبت به کشور های دیگر است.کاربران میتوانند با خواندن این کتاب به آگاهی هایی در این بیماری برسنند و در نتیجه آن را درمان کنند.


بازدید : 2729 سه شنبه، 7 بهمن ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت