منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب ورزش

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

 آب، درمانگر معجزه آسا

کتاب آب، درمانگر معجزه آسا یکی از بهترین کتاب های پزشکی است که در مورد آب درمانی سخن میگوید. از جمله درمان بسیاری از بیماری ها که توسط پزشکان توصیه میشود ، آب درمانی است. آب درمانی با فوایدی که دارد بیماری های مختلفی همچون ، کبد چرب ، بیماری های معده و گوارش و ... را به راحتی در عرض یک ماه درمان کرد. شما در این کتاب با معجزه های بسیار آب آشنا خواهید شد. تحقیقات علمی جهانی نشان می دهند شما میتوانید با نوشیدن آب به سمت سلامتی بهینه پیش بروید. شما با خواندن و مطالعه این کتاب از آثار آب درمانی بیشتر آشنا خواهید شد.


بازدید : 2291 سه شنبه، 29 دي ماه، 1394 نظرات : 1
ادامه مطلب

دانلود کتاب قوانین و مقررات بسکتبال

بسکتبال یکی از بازی های ورزشی پر مخاطب در سرتاسر جهان است که در ایران نیز یکی از ورزش های خوب به شمار میرود.بسکتبال قوانین و مقررات خاصی دارد که هر آدمی آن را شاید نداند.در این کتاب قوانین و مقررات ورزش و بازی بسکتبال به زبان فارسی نوشته شده است که ما نسخه اصلی این کتاب را برای شما آماده کرده ایم.برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 3320 سه شنبه، 13 خرداد ماه، 1393 نظرات : 1
ادامه مطلب

دانلود کتاب تاثير موسيقي بر اعصاب و روان

یکی از تاثیرات موسیقی در دیدگاه روانشناسی تاثیر آن بر اعصاب و روان است.شاید برخی از افراد از این امر اطلاع نداشته باشند.ما کتابی در مورد موسیقی برای کاربران به اشتراک گذاشته ایم که این کتاب دارای سرفص ها و هم چنین موارد توضیحی این موضوع را بیان میکند.توجه فرمایید این کتاب برای اولین بار توسط پوریانت انتشار گردیده است.


بازدید : 1494 پنجشنبه، 17 اسفند ماه، 1391 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

کتابی که برای کاربران آماده کردیم که شامل مجموعه ای از تکنیک ها موفیت در بیست روز هست که به شما آموزش میدهد.آنچه در این کتاب آمده چکیده‌ای است از کتاب موفقیت نامحدود در 20روز آنتونی می‌باشد که در ایران با تیراژ بالا و بیش از 10بار تجدید چاپ شده است.


بازدید : 33481 يكشنبه، 6 اسفند ماه، 1391 نظرات : 17
ادامه مطلب

آیا میدانید سلول‌های بنیادی ماهی، بینایی را به انسان بازمی‌گرداند؟

در این مقاله بر سلول هالی بنیادی پرداخته میشود.

بینایی چشم و نابینایی چشم همیشه در اکثر مردم در بین بیماری های حساس رواح یافته است و محققان در تلاش این هستند که با سلول های بنیادی و راه های ژنتیکی مانع گسترش این بیماری و درمان آن شوند.مطلبی که امروز آماده کردیم درباره سلول های بنیادی ماهی و تاثیر آن بر بینایی چشم به شما توضیح خواهد داد.


بازدید : 2572 دوشنبه، 16 بهمن ماه، 1391 نظرات : 0
ادامه مطلب

مقاله توصیه به مردان: تا جوان هستید بچه دار شوید

جوانی شاید همه فرصت آن را از دست میدهند.امروز مطلب فوق اساسی و بهتری برای کاربران حاظر کرده ایم که از بچه دار شدن در جوانی حکایت میکند و برای جوانان امروزی مفید است.این مقاله در ادامه مطلب درج شده است.


بازدید : 1817 يكشنبه، 15 بهمن ماه، 1391 نظرات : 0
ادامه مطلب

با كمر درد چه كنيم؟

توصیه میکنیم حتما مشاهده نمایید.

با كمر درد چه كنيم؟تقريباً همه ي افراد ، كم و بيش در نقاطي از كمر خود احساس درد دارند. اغلب ما هنگام انجام فعاليت هايي نظير نصب دستگاه تهويه، جابجا كردن جعبه هاي بزرگ و بلند كردن كودكان، كمردرد خود را جدي نمي گيريم. ما به اين مسئله توجه نداريم كه كمردردها در نتيجه صدماتي است كه با رفتارهاي روزانه ما تشديد مي شود.امروز این مقاله که برایتان آماده کردیم میتواند پاسخ هایتان را برایتان تشریح کند.


بازدید : 2757 شنبه، 27 آبان ماه، 1391 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب چه کنیم تا بیشتر زنده بمانیم؟

آخرین جلد این کتاب بر روی سایت قرار گرفت.

کتاب چه کنیم تا بیشتر زنده بمانیم کتابی و مجموعه  کامل و بی نظیر در مورد سلامتی و افزایش طول عمر انسان می باشد.در این کتاب شما در مورد سرطان ها و انواع بیماری ها و روش درمان آنها خواهید خواند.این کتاب به زبان فارسی توسط مرتضی مدنی نژاد ترجمه شده است و توسط پوریانت به انتشار می رسد.


بازدید : 1390 يكشنبه، 21 آبان ماه، 1391 نظرات : 1
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت