منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب دینی و مذهبی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

کتاب زندگی

کتاب درخت زندگی یکی از برترین کتاب های جرج اورول است. کتاب درخت زندگی اشاره ای به پستی و بلندی های زندگی انسان می پردازد. جرج اورول یکی از نویسندگان مشهور انگلیسی است که در سال های «۱۹۸۴» به نویسندگی و روزنامه نگاری روی آورد. این کتاب از جمله چندین کتاب وی است که در سال های 1948 برای اولین بار به چاپ رسید. سال ها بعد این کتاب توسط منصور اقتداری به زبان فارسی ترجمه گردید. با دانلود کتاب درخت زندگی شما با مفاهیم کامل انسان و زندگی آشنا خواهید شد و خواهید دانست زندگی پر پیچ و خم دارای نقشه ای است که با طی نمودن آن میتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.


بازدید : 2162 جمعه، 13 آذر ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود رایگان کتاب محبت درمانی

محبت کردن به دیگران و خوش اخلاقی از ویژگی های یک انسان بزرگ و فهیم است.برخی افرادی هستند که همیشه خوش چهره و خوش اخلاق اند و دوست دارند به همه محبت کنند.این افراد در جامعه طرفدار زیادی پیدا میکند.محبت کردن به دیگران باعث جلب رضایت وی میشود و حس خرسندی در فرد رخ میدهد.این کتاب توسط پوریانت آماده شده است.برای دانلود رایگان کتاب محبت درمانی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2116 يكشنبه، 23 شهريور ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب راه آفتاب

معلم کسی است که در تربیت و آموزش هر فرد در کودکی نقش بسیار بزرگی را بازی میکند.معلم دانش اموزان را از جنبه های علمی و فکری تربیت میدهد و تمام تلاش خود را برای آموزش درس و تدریس به کار میبرد.معلم یکی از عوامل تاثیر گذاری است که میتواند  بعد از عقلانی دانش آموز بر جا بگذارد.بعد از دوره عقلانی یعنی چه ؟ در این کتاب بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد که نقش معلم در تربیت فرزند و دانش آموزان چیست.برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب مراجعه فرمایید که بتوانید به صورت رایگان این کتاب را دریافت نمایید.


بازدید : 1388 چهارشنبه، 17 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

مجموعه کتاب های حماسه ی حسینی از استاد شهید مرتضی مطهری را برای کاربران آماده کردیم.این مجموعه یکی از بهترین اثر های اشتاد مطهری می باشد.برای دریافت این آثار به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 1247 چهارشنبه، 2 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب زندگی نامه حضرت علی (ع)

زندگینامه حضرت علی (ع) پس از حضرت محمد (ص) حجم مطالب بسیار زیادی را در طول تاریخ به خود اختصاص داده است.کتاب زندگی نامه حضرت علی (ع)سرشار از تجربیات وی و متون تاریخی است.برای دانلود کتاب به ادامه مطلب مراجعه نموده و به صورت رایگان دریافت نمایید.


بازدید : 1972 جمعه، 15 شهريور ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب نگرشی کوتاه به زندگی حضرت زهرا (س)

کتابی که برای کاربران حاظر کرده ایم توسط سید محمد شیرازی یکی از مراجع تقلید نوشته شده است.این کتاب به زندگینامه و نگرشی کوتاه به زندگی حضرت زهرا (س) می پردازد.برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 1690 چهارشنبه، 13 شهريور ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

تهمت ازنگاه اسلام

تهمت از نگاه اسلام:

تهمت به چه معنيست ؟

تهمت يعني بدون اثبات ،سخني فردي بگويد برعليه فردي ديگر.

امام صادق‌می‌فرماید: "تهمت زدن به بی‌گناه از کوه‌های عظیم نیز سنگین‌تر است‌".

درقرآن كريم و روايات به دوري از آن نهي شده است . بسياري از انسانها بدون دليل خاصي تهمتي ميزنند بدون آنكه قادر به اثبات آن باشند . 

وقتي فردي در مقابل فرد ديگر سئوالي ازخود فرد مي پرسد يا موضوع نامعلومي ميخواهد توسط خود شخص اثبات شود اين به معناي تهمت نيست .

تهمت يعني حرفي كه اولا انسان درميان جمع بزند و دوما دليل كافي براي اثبات آن نداشته باشد.

پس نبايد فكر كرد كه كسي نميتواند از كسي سئوالي بپرسد چون اين تهمت ناميده ميشود. اتفاقا بهترين راه كشف مجهولات درباره يك فرد اينست كه از خود فرد پرسيده

شودهمراه با ايجاد فضاي امن و پنهان از ديد ديگران . در روايات هم به اين تاكيد شده است كه نبايد به شنيده هاي مردم اكتفا كرد چون به نظر امام علي بين حق و باطل

چهار انگشت فاصله است.


بازدید : 2130 چهارشنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1392 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب احیای تفکر اسلامی

کتاب احیای تفکر اسلامی ، مشتمل بر پنج سخنرانی استاد شهید آیت الله مطهری تحت همین عنوان است که در سال 1349 هجری شمسی در حسینیه ی ارشاد ایراد شده است. سخنرانی اول در تاریخ 7/2/1349 به مناسبت یادبود مصلح بزرگ اسلامی ، اقبال لاهوری ، درباره ی « اقبال و احیای فکر دینی » برگزار شده و سخنرانی های بعدی هر یک به فاصله یک هفته از سخنرانی قبلی انجام شده است که عنوان آنها به ترتیب از این قرار است : تفکر دیروز و امروز مسلمین درباره ی میزان تاثیر عمل در سعادت انسان ، تفکر زنده و تفکر مرده ، تفکر اسلامی درباره ی ترک دنیا ، فلسفه ی زهد در تفکر اسلامی.برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2721 سه شنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت