منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: ادبیات

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
 
زیرموضوعات

غزلیات سعدیاشعار ادبی حافظکتاب های ادبی

دانلود کتاب آزمون های خود شناسی

کتاب آزمون های خود شناسی یکی از بهترین کتاب های علمی و روانشناسی است. این کتاب حاوی 20 نوع آزمون مختلف در موضوعات روانشناسی و موفقیت است که توسط مختصصین برتر تهیه شده و در این کتاب قرار داده شده است. اجتماعی بودن ، استرس، مشکلات رفتاری و ... از نمونه آزمون ها هستند که به دریافت این مجموعه میتوانید آزمون ها را حل کرده و به موفقیت برسید.


بازدید : 1957 چهارشنبه، 27 آبان ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی

کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی یکی از کتاب های برتری است که نکته های کلیدی در آن نوشته شده و برای تجربه در زندگی مفید است.این کتاب به زبان فارسی نوشته شده و دارای عبارات پند آموزی است که در سایر کتاب های علمی یافت نمیشود. برای دانلود کتاب عبارات طلایی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2823 يكشنبه، 31 خرداد ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب تاریخ 25 ساله ارتش شاهنشاهی ایران

کتاب تاریخ 25 ساله ارتش شاهنشاهی ایران یکی از کتاب های تاریخی است که زمان پهلوی را بررسی میکند. در این کتاب شما با تاریخ سیاسی نظامی پهلوی و هم چنین چگونگی سقوط قاجاریه و تشکیل حکومت پهلوی و ... به صورت کامل آشنا می شوید و اطلاعات کافی از زمان شاهنشاهی ایران به دست می آورید. نویسنده این کتاب ذبیح الله قدیمی است که برای در سال 1326 نوشته شده است.


بازدید : 1921 پنجشنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ

کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ یکی از کتاب های برتر در زمینه موفقیت در زندگی است. همیشه افرادی که در زندگی به بزرگی و برتری رسیدند راز هایی داشته اند تا توانسته اند خود را به مقام بالایی برسانند. در این کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ را مطالعه خواهید کرد تا از این تجربیات استفاده کرده و خود را به بزرگی برسانید. این کتاب توسط جعفر سبحانی نوشته شده است. نسخه اصلی این کتاب را میتوانید از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 2265 چهارشنبه، 23 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب دانش زبان

کتاب دانش زبان یکی از کتاب های زبان شناسی است که نویسنده در این کتاب شما را با دانش زبان آشنا میکند. داشتن دانشی برای زبان مثلا انگلیسی دارای خصوصیاتی است که باید فرد از آن ها اطلاع داشته باشد. نویسنده این کتاب نوام چامسکی است که در ایران توسط علی درزی به زبان فارسی ترجمه شده است. نسخه اصلی این کتاب را هم اکنون میتوانید دریافت کنید.


بازدید : 1737 چهارشنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

یادداشتهای شهر شلوغ

کتاب یاداشتهای شهر شلوغ یکی از کتاب هایی است که در سال 1348 در تهران به چاپ رسید. نویسنده این کتاب فریدون تنکابنی در این کتاب سعی کرده بر فضای حاکم بر کشور در دهه 30 و 40 شمسی و به نابسامانی های موجود اعتراض کند. اولین حق تکثیر این کتاب به کتابفروشی شازده کوچولو در تهران داده شد. هم اکنون میتوانید نسخه اصلی این کتاب را از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 1638 جمعه، 4 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب هنر نویسندگی خلاق

کتاب هنر نویسندگی خلاق کتابی پر مخاطب در عرصه هنر و فرهنگ اسلامی است.این کتاب توسط ایزابل زیگلر نوشته شده است.مترجم این کتاب خداداد موقر است که برای اولین بار حق تاکثیر در ت‍ه‍ران‌: پ‍ان‍وس‌، ۱۳۶۸ داده شد. کتاب فوق راهنمای فشرده ای است در زمینه نویسندگی خلاق و اگر چه روی هر سخن آن در مرحله اول با حوانی است که اشتیاق دارند روزی نویسنده شوند، معهذا مطالب این کتاب به گونه ای است که برای همه میتواند سودمند باشد.


بازدید : 4269 چهارشنبه، 26 فروردين ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب تکنیک های فن بیان و اصول سخنرانی

چه در حضور يك نفر و چه در حضور يك جمعيت پنجاه نفره، مي توان بر ترس و خجالت ناشي از سخنراني غلبه كرد. سخنراني مهارتي است كه همه مي توانند با تمرين، آن رابياموزند. با استفاده از ابزار ارتباطي زير، ياد بگيريد كه چطور با اعتماد به نفس صحبت كنيد و اجرايي جالب توجه داشته باشيد. این کتاب تکنیک های سخنرانی را به شما ارایه میدهد. نسخه اصلی این کتاب برای کاربران قرار داده شده است.

 


بازدید : 3491 سه شنبه، 11 فروردين ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت