منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: مقالات روانشناسی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

معنویت

مقاله ای با موضوع معنویت چیست و چگونه ایجاد میشود را آماده کردیم.معنويت از ماده (عني يعني، معني) است . يعني آنچه که از لفظ اراده شده است می آید.آيا معنويت قطعه اي ازيک پازل است که بايد به سازمان اضافه شود و در جاي خود قرار گيرد؟آيا معنويت عنصري مستقل است که مي توانيم آن را با سنجاق به خودمان و سازمانمان متصل کنيم ؟


بازدید : 5611 جمعه، 18 بهمن ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

استرس در امتحانات یکی از مشکلات بزرگی است که برخی دانش آموزان و دانشجویان آن را تجربه کرده اند.اضطراب در امتحانات باعث آسیب رساندن جدی به سیستم عصبی فرد میشود و در نتیجه تاثیر منفی در عملکرد وی در آزمون خا خواهد داشت.با داشتن اطلاعات کافی در مورد استرس میتوان بر آن غلبه کرد.مقاله ای با عنوان روش های غلبه بر اضطراب امتحان در دانش آموزان برای کاربران پوریانت آماده کردیم.


بازدید : 18777 جمعه، 18 بهمن ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

کتاب مناسب برای کودکمان

همیشه خانواده هایی که دارای فرزند کم سنی هستند و سن آن ها در دوران کودکی است بر سر این مشکل نتونسته اند کتاب های مورد علاقه را بخرند.دلیل این بوده است که نمیدانند چه کتاب هایی برای سن کودکشان مناسب است.در این مقاله بیشتر در این مورد بحث شده است.


بازدید : 1678 جمعه، 11 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

دمنوش آویشن

آویشن یکی از گیاه های معطری است که اگر طعم آن را دوست داشته باشید برای سلامتی شما خیلی خوب و تاثیر گذار خواهد بود.این گیاه دارای طعم بسیار عالی است و لذت بخش است.


بازدید : 2851 سه شنبه، 17 دي ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

چگونه با دیگران به سرعت ارتباط برقرار کنیم؟

مقاله فارسی در مورد چگونه با دیگران به صورت راحت ارتباط برقراری کنیم با زبان فارسی توسط پوریانت آماده شده است که میتوانید مطالعه فرمایید.


بازدید : 4198 دوشنبه، 9 دي ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

با چقدر خرید حالت تان خوب می‌شود؟

همیشه افرادی که از بازار یا هایپر مارکت ها یا فروشگاه ها با دست پر می آیند افرادی هستند که خوشحال به نظر میرسند و همین طور است .خرید کردم باعث خوشحالی افراد میشود و خرید کردن مزایای مثبت و منفی دارد که در ادامه مطلب خواهید دید.


بازدید : 1301 يكشنبه، 1 دي ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

عملیات نابودسازی افکار منفی

افکار منفی میشه باعث میشوند در کاری که انجام میدهیم یا هدفی که در پیش داریم موفق نشویم.همیشه باید خود را با افکار مثبت پر کنیم تا هدفی که در پیش داریم با موفقیت پیموده باشیم.در این مقاله شما با عملیات نابود سازی افکار منفی آشنا خواهید شد.


بازدید : 2974 جمعه، 29 آذر ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

توصیه های طلایی برای چربی سوزی و تقویت حافظه

اگر تصمیم گرفته اید با چربی سوزی تمرکزی قوی داشته باشید و تمرکز خود را افزایش دهید توصیه میکنیم این مقاله را حتما بخوانید.در این مقاله راه هایی توصیه شده که باعث حل بسیاری از مشکلات شما از قبیل تمرکز و چربی سوزی خواهید شد.


بازدید : 2054 پنجشنبه، 21 آذر ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت