منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: ادبیات قدیم

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

دانلود کتاب منطق الطیر

کتاب منطق الطیر یکی از بهترین و بزرگترین منظومه های عطار نیشابوری است.این منظومه به زبان فارسی نوشته شده و دارای 208 صفحه می باشد که توسط عطار نیشابوری در قالب مثنوی سروده شده است.منطق الطیر در قرن ششم هجری قمری (۱۱۷۷ میلادی) نوشته و منتشر شده است.این کتاب دارای بیت های بسیار زیادی است که شاعران کنونی را به خود جلب کرده است.نسخه اصلی کتاب منطق الطیر در پوریانت قرار داده شده است.


بازدید : 1928 يكشنبه، 28 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب دوبیتی های باباطاهر

کتاب دوبیتی های باباطاهر یکی از کتاب های ادبی معروف به دوره سلجوقی و اواخر سده چهارم و اواسط سده پنجم هجری ایران است که توسط استاد باباطاهر نوشته و در دست عموم قرار گرفته است.باباطاهر شاعری بود که دوبیتی شعر میگفت و به دوبیتی بسیار مشهور است.برای دانلود کتاب دوبیتی های باباطاهر از پوریانت به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2644 يكشنبه، 28 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

آشنایی با بناهای تاریخی

ایران کشوری ریشه دار و کهن است. مردم ایران دارای 7000 سال تاریخ و تمدن درخشان هستند.تاریخ فرهنگ و تمدن ایران را میتوان به دو دوره ی پیش از اسلام و بعد از اسلام تقسیم کرد.دوره ی پیش از اسالام نیز به دوران قبل از آریایی ها و بعد از اریایی ها تقسیم میشود.کشور ایران دارای بنا های کهن تاریخی می باشد که از هزاران سال پیش تا اکنون به عنوان میراث فرهنگی مانده است و از ان ها نگهداری میشود.بناهای تاریخی امروزه در سرتاسر دنیا مشهور شده و علاقه مندان خاصی را به خود اختصاص داده اند.کتاب اشنایی با بناهای تاریخی شما را از این جایگاه های فرهنگ و تمدن آشنا میکند.


بازدید : 2181 شنبه، 6 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 1
ادامه مطلب

کتاب ارش کمانگیر

آرش کمانگیر یکی از اسطوره های کهن ایران می باشد که در کتاب های مدرسه (دبستان) از این فرد دلاور داستان هایی ساخته اند که همیشه در یاد افراد مانگار است.ارش کمانگیر باعث افتخار ایران و پارسی است که کتابی از مجموعه شعر ها و اثر سیاوش کسرائی است و به زبان فارسی نوشته و ترجمه شده است.این کتاب یکی از زیبا ترین اثر های وی از زمان قدیم می باشد.برای دانلود کتاب آرش کمانگیر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 1620 سه شنبه، 26 فروردين ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

 رمان انقلاب آمریکا

رمان انقلاب آمریکا ، به بررسی انقلاب آمریکا می پردازد.این رمان توسط جان گویات – باجلان فرخی نوشته و ترجمه شده است.این رمان به زبان فارسی و با ادبیات آن زمان منتشر شده است.این کتاب به شما این امکان را میدهد که انقلاب آمریکا را بررسی و مطالعه نمایید و در سر انجام کار نتیجه گیری کنید.این رمان توسط انتشارات مازیار منتشر شده است و هم اکنون نسخه اصلی این کتاب را میتوانید دریافت نمایید.


بازدید : 2097 دوشنبه، 11 فروردين ماه، 1393 نظرات : 1
ادامه مطلب

دانلود کتاب تاریخ تکامل فلسفه

کتاب تاریخ تکامل فلسفه یکی از کتاب های معروف دکتر علی شریعتی می باشد.دکتر شریعتی در این کتاب ابتدا به تارخچه فلسفه در ایران می پردازد و  بعد از ان به سراغ تکامل فلسفه میرپردازد.مقدمه این کتاب عصر نخست فلسفه است که به صورت کامل در مورد آن بحث شده است.این کتاب به صورت فارسی انتشار شده است و هم اکنون میتوانید نسخه رایگان را دریافت نمایید.


بازدید : 2011 يكشنبه، 4 اسفند ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

جذابیت سخنان مولوی

جلال‌الدین محمد بلخی معروف که به مولوی مشهور است یکی از بزرگترین و برترین شاعران معاصر ایران است.وی یکی از معروف ترین شاعران فارسی زبان است که سخنان وی در سرتاسر دنیا جلب توجه همه قرار گرفته است.برای دانلود کتاب عوامل جذابیت سخنان مولوی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 1607 يكشنبه، 29 دي ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب دیوان حکیم سنایی غزنوی

حکیم سنایی غزنوی یکی از بزرگترین  شاعران و مثنوی سرایان در زمان قدیم بود.وی قصیده های خود را به زبان فارسی می گفت و در حال حاظر آثار بزرگی از وی بر جا مانده است.برای دانلود کتاب دیوان حکیم سنایی غزنوی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2323 جمعه، 27 دي ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت