منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب تاریخی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

کتاب کویر از دکتر شریعتی

کتاب کویر که نوشته دکتر علی شریعتی است یکی از بهترین کتاب های علمی است که تاکنون منتشر شده است. علی شریعتی در این کتاب به بررسی انسان در جهان می پردازد و انسان امروزی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. علی شریعتی در کتاب کویر از زندگی اهل ادب و علم در قرن های پیش سخن می گوید که علم و دانش را در هر زمانی جویا بودند. وی در این کتاب از اندیشه های پدرش که در حوزه های درس و اخلاق ادیب نیشابور بزرگ و آقا بزرگ حکیم یاد می کند که گویی آنان از اصحاب پیامبر بوده اند. تجربه از این اساتید معروف را در این کتاب به نمایش گذاشته است و خواننده با خواندن این تجربیات میتواند راه موفقیت خود را بیش از پیش جلو ببرد.


بازدید : 2261 پنجشنبه، 12 آذر ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب دایناسورها، دانشنامه مصور

کتاب دایناسور ها یکی از دانشنامه های مصوری است که به زبان فارسی ترجمه شده و نویسنده آن دیوید لمبرت است. دایناسور ها بیش از چند دهه از بین رفته و فقط فسیل هایی از آن ها در بعضی نقاط جهان مانده است. این دانشنامه که به صورت تصویری نیز است تمام وقایع طول تاریخ دایناسور ها را توضیح می دهد.


بازدید : 3744 جمعه، 12 تير ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب تاریخ 25 ساله ارتش شاهنشاهی ایران

کتاب تاریخ 25 ساله ارتش شاهنشاهی ایران یکی از کتاب های تاریخی است که زمان پهلوی را بررسی میکند. در این کتاب شما با تاریخ سیاسی نظامی پهلوی و هم چنین چگونگی سقوط قاجاریه و تشکیل حکومت پهلوی و ... به صورت کامل آشنا می شوید و اطلاعات کافی از زمان شاهنشاهی ایران به دست می آورید. نویسنده این کتاب ذبیح الله قدیمی است که برای در سال 1326 نوشته شده است.


بازدید : 1921 پنجشنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ

کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ یکی از کتاب های برتر در زمینه موفقیت در زندگی است. همیشه افرادی که در زندگی به بزرگی و برتری رسیدند راز هایی داشته اند تا توانسته اند خود را به مقام بالایی برسانند. در این کتاب رمز پیروزی مردان بزرگ را مطالعه خواهید کرد تا از این تجربیات استفاده کرده و خود را به بزرگی برسانید. این کتاب توسط جعفر سبحانی نوشته شده است. نسخه اصلی این کتاب را میتوانید از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 2265 چهارشنبه، 23 ارديبهشت ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب م‍ن‍ش‍ا ع‍ال‍م‌، ح‍ی‍ات‌، ان‍س‍ان‌ و زب‍ان‌

کتاب منشا عالم، حیات، انسان و زبان یکی از کتاب های برتر علمی می باشد که نویسنده آن ه‍وب‍رت ری‍وز و توسط ج‍لال‌ال‍دی‍ن رف‍ی‍ع‌ف‍ر به زبان فارسی ترجمه شده است.کتاب فوق به اهمیتی که داشت در سال 1988 در کشور فرانسه به چاپ رسید. این کتاب شما را با عالم طبیعت و انسان آشنا میکند که چگونه زبان و حیات در اختیار انسان گذاشته شده است.عالمی به این بزرگی چگونه پدید آمده است؟نسخه اصلی این کتاب را میتوانید از پوریانت دریافت نمایید.


بازدید : 1956 جمعه، 21 فروردين ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب دخترک کبریت فروش

دخترک کبریت فروش یکی از کتاب های معروف و پرفروشی است که در زمینه داستان واقعی در جهان انتشار شده است.نام این کتاب که به دانمارکی Den Lille Pige med Svovlstikkerne است که توسط هانس کریستیان آندرسن برای اولین بار در سال ۱۸۴۵ منتشر شد.مترجم این کتاب مریم بینایی است که این داستان را به زیبایی خود ترجمه کرده است .این داستان به زبان فارسی برای شما عزیزان قرار داده شده است.


بازدید : 1661 شنبه، 24 آبان ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب دوبیتی های باباطاهر

کتاب دوبیتی های باباطاهر یکی از کتاب های ادبی معروف به دوره سلجوقی و اواخر سده چهارم و اواسط سده پنجم هجری ایران است که توسط استاد باباطاهر نوشته و در دست عموم قرار گرفته است.باباطاهر شاعری بود که دوبیتی شعر میگفت و به دوبیتی بسیار مشهور است.برای دانلود کتاب دوبیتی های باباطاهر از پوریانت به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2644 يكشنبه، 28 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب آموزش خط پهلوی

خط پلوی که در زمان ساسانیان و اشکانیان و ... بسیار مورد استفاده قرار شده بود و بعدا به زبان فارسی شهرت یافت و تبدیل شد ، شاهان ومردمان نیز از خط پهلوی که به خط میخی هم مشهور است نوشته های خود را مینوشتند.همان طور که بارها و بار ها دیده اید آثار باستانی در موزه ها نگه داری میشود از خط پهلوی و میخی نوشته شده اند.در این کتاب که به زبان فارسی نوشته شده است این خطر را به شما آموزش میدهد.برای دانلود کتاب "آموزش خط پهلوی"از پوریانت به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 2240 شنبه، 27 ارديبهشت ماه، 1393 نظرات : 1
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت