منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: مقالات خواندنی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

معنویت

مقاله ای با موضوع معنویت چیست و چگونه ایجاد میشود را آماده کردیم.معنويت از ماده (عني يعني، معني) است . يعني آنچه که از لفظ اراده شده است می آید.آيا معنويت قطعه اي ازيک پازل است که بايد به سازمان اضافه شود و در جاي خود قرار گيرد؟آيا معنويت عنصري مستقل است که مي توانيم آن را با سنجاق به خودمان و سازمانمان متصل کنيم ؟


بازدید : 5611 جمعه، 18 بهمن ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

استرس در امتحانات یکی از مشکلات بزرگی است که برخی دانش آموزان و دانشجویان آن را تجربه کرده اند.اضطراب در امتحانات باعث آسیب رساندن جدی به سیستم عصبی فرد میشود و در نتیجه تاثیر منفی در عملکرد وی در آزمون خا خواهد داشت.با داشتن اطلاعات کافی در مورد استرس میتوان بر آن غلبه کرد.مقاله ای با عنوان روش های غلبه بر اضطراب امتحان در دانش آموزان برای کاربران پوریانت آماده کردیم.


بازدید : 18777 جمعه، 18 بهمن ماه، 1392 نظرات : 1
ادامه مطلب

زندگینامه حضرت نوح

زندگینامه حضرت نوح (ع) برای کاربران محترم سایت آماده گردیده است.میتوانید مشاهده و دریافت نمایید.


بازدید : 2841 جمعه، 11 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

تقویت حافظه

در قرآن و احادیث مباحثی در مورد تقویت حافظه آمده است .برای این که بدانید میتوان با دعاهای مختلف حافظه را تقویت کرد این مقاله را بخوانید.


بازدید : 1752 جمعه، 11 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

کتاب مناسب برای کودکمان

همیشه خانواده هایی که دارای فرزند کم سنی هستند و سن آن ها در دوران کودکی است بر سر این مشکل نتونسته اند کتاب های مورد علاقه را بخرند.دلیل این بوده است که نمیدانند چه کتاب هایی برای سن کودکشان مناسب است.در این مقاله بیشتر در این مورد بحث شده است.


بازدید : 1678 جمعه، 11 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

همه چیز درباره کسب و کارهای خانگی

کسب و کار های های خانگی یکی از فرصت هایی است برای کسانی که به دنبال فعالیت با درآمدی زیاد هستند است.اگر از کار کردن برای دیگران خسته شده اید ، اگر دارای ایده ، هنر ، تخصص و ... می باشید ، اگر به فکر کارآفرینی و ثروت آفرینی  هستید و اگر...  کسب و کارهای خانگی و کوچک ، شروع و فرصتی بینظیر برای شماست.برای دانلود کتاب همه چیز درمورد کسب و کار های خانگی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بازدید : 1576 جمعه، 11 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

هنگام گرفتگی گردن چه کار کنیم ؟

برای شما اتفاق افتاده است که وقتی از خواب بلند میشوید احساس گرفتگی گردن دارید و دلیل آن را نمیدانید.در این مقاله شما بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.هنگام گرفتگی گردن چه کنیم؟


بازدید : 8045 سه شنبه، 8 بهمن ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب

پیاده روی

پیاده روی در طول هفته باعث پیشگیری از بیماری های قلبی ، دیابتی ،افسردگی و ... میشود.پیاده روی نیم ساعت در روز کلی به بدن انرژی مثبت میدهد و باعث میشود که مواد سمی از بدن دفع شود.پزشکان عصر را بهترین زمان برای پیاده روی کردن میدانند.آیا میدانید چرا؟برای دریافت پاسخ  به ادامه مطلب بروید.


بازدید : 1332 يكشنبه، 29 دي ماه، 1392 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت