منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
پوریانت|دانلود رایگان کتاب , مقالات: کتاب جدید

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

 آب، درمانگر معجزه آسا

کتاب آب، درمانگر معجزه آسا یکی از بهترین کتاب های پزشکی است که در مورد آب درمانی سخن میگوید. از جمله درمان بسیاری از بیماری ها که توسط پزشکان توصیه میشود ، آب درمانی است. آب درمانی با فوایدی که دارد بیماری های مختلفی همچون ، کبد چرب ، بیماری های معده و گوارش و ... را به راحتی در عرض یک ماه درمان کرد. شما در این کتاب با معجزه های بسیار آب آشنا خواهید شد. تحقیقات علمی جهانی نشان می دهند شما میتوانید با نوشیدن آب به سمت سلامتی بهینه پیش بروید. شما با خواندن و مطالعه این کتاب از آثار آب درمانی بیشتر آشنا خواهید شد.


بازدید : 2291 سه شنبه، 29 دي ماه، 1394 نظرات : 1
ادامه مطلب

کتاب زندگی

کتاب درخت زندگی یکی از برترین کتاب های جرج اورول است. کتاب درخت زندگی اشاره ای به پستی و بلندی های زندگی انسان می پردازد. جرج اورول یکی از نویسندگان مشهور انگلیسی است که در سال های «۱۹۸۴» به نویسندگی و روزنامه نگاری روی آورد. این کتاب از جمله چندین کتاب وی است که در سال های 1948 برای اولین بار به چاپ رسید. سال ها بعد این کتاب توسط منصور اقتداری به زبان فارسی ترجمه گردید. با دانلود کتاب درخت زندگی شما با مفاهیم کامل انسان و زندگی آشنا خواهید شد و خواهید دانست زندگی پر پیچ و خم دارای نقشه ای است که با طی نمودن آن میتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.


بازدید : 2162 جمعه، 13 آذر ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

کتاب کویر از دکتر شریعتی

کتاب کویر که نوشته دکتر علی شریعتی است یکی از بهترین کتاب های علمی است که تاکنون منتشر شده است. علی شریعتی در این کتاب به بررسی انسان در جهان می پردازد و انسان امروزی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. علی شریعتی در کتاب کویر از زندگی اهل ادب و علم در قرن های پیش سخن می گوید که علم و دانش را در هر زمانی جویا بودند. وی در این کتاب از اندیشه های پدرش که در حوزه های درس و اخلاق ادیب نیشابور بزرگ و آقا بزرگ حکیم یاد می کند که گویی آنان از اصحاب پیامبر بوده اند. تجربه از این اساتید معروف را در این کتاب به نمایش گذاشته است و خواننده با خواندن این تجربیات میتواند راه موفقیت خود را بیش از پیش جلو ببرد.


بازدید : 2261 پنجشنبه، 12 آذر ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب سئو محتوا یا بازاریابی محتوا محور

کتاب سئو محتوا یا بازاریابی محتوا محور یکی از بهترین کتاب های آموزش سئو سازی محتوا است. شاید بدانید گوگل در سال های اخیر تا الان توجه بسیار بالایی به سئو و کیفیت مطالب سایت ها و وبلاگ ها کرده است. سایت های بسیار زیادی از کیفیت مطالب سایتشان راضی نیستند و دنبال تکنیک هایی جهت سئوسازی می گردند که شما با دانلود کتاب سئو محتوا یا بازاریابی محتوا محور به راحتی و آسان با این تکنیک های ویزه آشنا خواهید شد. کتاب فوق اطلاعات کاملی در مورد سئوسازی به شما میدهد که با خواندن و اعمل کردن این موارد روی محتوای سایت خود ، کیفیت سئو سایت شما بالا خواهد رفت. این کتاب شامل چندین فصل است.


بازدید : 1657 سه شنبه، 10 آذر ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب 42 روش برای افزایش موفقیت

کتاب 42 روش برای افزایش موفقیت از بهترین کتاب های روانشناسی است که با تکنیک هایی که به شما آموزش می دهد در زندگیتان موفق خواهید شد. این کتاب اختصاصی پوریانت می باشد که به صورت رایگان منتشر شده است. همیشه عواملی وجود دارد که باعث موفقیت و رسیدن انسان به تکامل می شود که در این کتاب به طور کامل آموزش داده شده است. همیشه افراد موفق هدفمند بوده اند که باعث موفقیت در عرصه های علمی شده اند.


بازدید : 2554 پنجشنبه، 21 آبان ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب راهنمای عملی استفاده از ضمیر ناخودآگاه

کتاب الکترونیکی راهنمای علمی استفاده از ضمیر ناخودآگاه یکی از بهترین کتاب های روانشناسی است. این کتاب به قدرت فکر و هیپنوتیزم می پردازد که به زبان فارسی نوشته شده است. همیشه استفاده از انرژی های مثبت و خلاق باعث رسیدن به موفقیت فرد می شود که این کتاب راهنمایی اختصاصی در مورد قدرت فکر به انسان می دهد.


بازدید : 3815 چهارشنبه، 20 آبان ماه، 1394 نظرات : 2
ادامه مطلب

دانلود کتاب آموزش طب سوزنی

کتاب آموزش طب سوزنی یکی از بهترین و پر مخاطب ترین کتاب های پزشکی است که در زمینه علم طب سوزنی به شما اطلاعات بسیار مفیدی ارایه می دهد. این کتاب توسط فرهاد همت خواه نوشته و منتشر شده است. طب سوزنی در زبان چینی جن جیو گفته می شود که در در جهان امروزه یکی از بهترین شیوه های درمان شناخته شده است.


بازدید : 2397 دوشنبه، 11 آبان ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب

دانلود کتاب مهارتهای زندگی

کتاب مهارتهای زندگی شامل آموزش ها، مهارت ها و تکنیک هایی است که برای زندگی موفق و رسیدن به کمال است. داشتن مهارت در زندگی باعث رشد و سعادت انسان می شود. این مهارت ها نیاز به تمرین و تلاش بوده و دستیابی به آن هاباعث شناخت خود و افزایش توانایی برقراری ارتباط با دیگران می شود. با دریافت و خواندن این کتاب شما احساس رضایت بیشتر و موفقیت در زندگی را خواهید دانست.


بازدید : 2614 پنجشنبه، 7 آبان ماه، 1394 نظرات : 0
ادامه مطلب


پوریانت در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  

  

  آمار کاربران

reload

تبلیغات متنی سایت