منوی دسته اینرم افزار های مرتبط

نرم افزار ادوب ریدر

نرم افزار win rar


 
راهنمای سایت
 

راهنمای سایت پوریانت

در این بخش سایت شما میتوانید سوال های رایج پیرامون سایت و نحوه دانلود کردن , نحوه خارج کردن فایل ها از حالت فشرده و سوال های مشابه به این رو بدونید .

علت ایجاد این بخش و راهنمایی شما به این دلیل بود , که بسیاری از کاربران عزیز در استفاده از مطالب سایت با سئوالات متفاوتی مواجه می شوند که ما سعی کردیم در این بخش به آن ها پاسخ دهیم .

نمونه از سوال های رایج کاربران رو در زیر مشاهده میکنید که پاسخ هر یک در زیر آن درج گردیده است.

 

برروی لینک دانلود فایل کلیک می کنیم ولی فایل دانلود نمی شود؟

در برخی از ساعات و به دلایل مختلف ممکن است که شما نتوانید فایلهای مورد نظر خود را دانلود کنید.مهمترین و شایعترین دلیل مشکل شما در ترافیک بالای سایت است که باعث می شود دانلود شما با تاخیر آغاز شود و یا اینکه سرعت دانلود پائین باشد.شما می توانید برای دریافت نتیجه بهتر لینک دانلود فایل مورد نظر را در یکی از برنامه های مدیریت دانلود مثل IDM قرار دهید تا دریافت شما سریعتر و با تاخیر کمتر انجام شود و دغدغه ای برای ادامه دانلود فایلهای خود نداشته باشید.

پسورد رو www.poryanet.ir وارد می کنم ولی باز پیغام خطا میده، دلیلش چیست؟

شما کاربر عزیز ممکن است به دلایل زیر قادر به باز کردن فایل خود نباشید:

1. تمامی حروف پسورد www.poryanet.ir باید به صورت کوچک تایپ شود . لذا در هنگام وارد نمودن پسورد باید توجه داشته باشید که کلید Caps Lock شما بر روی صفحه کلید در حالت خاموش قرار داشته باشد در غیر اینصورت حروف به صورت بزرگ درج خواهند شد.

2. با توجه با اینکه کلیه حروف پسورد به صورت لاتین می باشد لذا باید توجه داشته باشد که زبان سیستم شما در زمان درج بر روی حالت EN باشد. در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA صفحه کلید خود توجه داشته باشید.

3. بهترین حالت برای درج پسورد تایپ کردن آن توسط خود شماست. برخی از کاربران به جای تایپ پسورد آن را Copy & Paste می کنند، که در این حالت ممکن است برخی کارکترها به پسورد اضافه شود و پسورد به درستی وارد نشود.

4.درصورت رعایت کلیه موارد بالا مشکل شما حل خواهد شد ولی اگر از رعایت تمام موارد بالا مطمئن هستید و باز هم با پیغام خطای پسورد مواجه می شوید، به خاطر این است که فایل مورد نظر شما به صورت صحیح دانلود نشده است و به همین دلیل شما با پیغام خطا مواجه می شوید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای دریافت فایلهای خود از یک نرم افزار مدیرت دانلود استفاده کنید تا مشکلات احتمالی شما به حداقل برسد.

در هنگام Extract کردن فایل ها ناگهان با پیغام CRC Wrong Password مواجه می شوم، دلیلش چیست؟

از جمله رایجترین مشکلات کاربران می توان به این مورد اشاره کرد. این خطا معمولا در فایلهای حجیم و چند بخشی اتفاق می افتد.شما بایستی کاملا دقت کنید که این پیغام خطا بر روی کدام بخش اتفاق می افتد. پیغام خطا بر روی هر بخش به منزله خراب بودن همان بخش به دلایل مختلف از جمله ناقص دانلود شدن فایل می باشد. شما باید همان بخش را مجددا دانلود کنید. توجه کنید،فقط بخش خراب را مجددا دانلود کنید و هیچ نیازی به دانلود بخش های دیگر نمی باشد.

در هنگام Extract کردن فایل ها ناگهان با پیغام next volume is required مواجه می شوم، دلیلش چیست؟

این حالت در فایلهای چند بخشی رخ می دهد. با توجه به اینکه فایلهای حجیم به بخشهای کوچکتر تقسیم می شوند،لذا در هنگام خارج سازی از حالت زیپ بایستی تمامی قسمتها به صورت کامل دانلود شده باشند.در غیر اینصورت در موقع خارج سازی فایلها از حالت زیپ برنامه به دنبال قسمت مورد نظر می گردد و در صورت یافت نشدن این پیغام را به شما نشان می دهد.

هنگام دانلود فایل با خطای 404 مواجه می شوم؟

این مشکل به خاطر از کار افتادن لینک دانلود به وجود می آید که شما از طریق لینک گزارش خرابی می توانید، آن را به اطلاع ما برسانید تا برطرف شود.

کتابی را دانلود کرده ام باز نمیشود،علتش چیست؟

وقتی کتابی را دانلود میکنید قبل از آن از بودن نرم افزار ادب ریدر همان نرم افزار پی دی اف اطلاع کافی داشته باشید.اگر باز نشد میتوانید از صفحه اصلی در بخش دانلود نرم افزار کتاب دریافت کنید.

فایلی را دانلود کرده ام برای استفاده، از من پسورد (کلمه رمز) می خواهد، پسورد آن چیست؟

پسورد فایل ها عبارت www.poryanet.ir می باشد.

بازديد : 8112 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : راهنمای سایت پوریانت راهنمای استفاده از مطالب سایت راهنمای دانلود فایل ها
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]